RSF2JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT82K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JT82K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JT82K0.pdf2.RSF2JT82K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JT82K0
Številka dela RSF2JT82K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1793682 pcs Podatkovni list 1.RSF2JT82K0.pdf2.RSF2JT82K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSF 2 82K 5% R
RSF 2 82K 5% R-ND