RSF2JTR510
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JTR510 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JTR510
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.51 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JTR510.pdf2.RSF2JTR510.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JTR510
Številka dela RSF2JTR510 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.51 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1757657 pcs Podatkovni list 1.RSF2JTR510.pdf2.RSF2JTR510.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 510 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSF2.51JRTR
RSF2.51JRTR-ND
RSF2JTR510TR
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 510 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film