RSF3JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT110R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF3JT110R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 110 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF3JT110R.pdf2.RSF3JT110R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3JT110R
Številka dela RSF3JT110R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 110 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 380430 pcs Podatkovni list 1.RSF3JT110R.pdf2.RSF3JT110R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSF Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 3 110 5% R
RS 3 110 5% R-ND
RS31105%R
RS31105%R-ND
RS3110JR
RS3110JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 110 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film