RSMF12JBR110
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JBR110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF12JBR110
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.11 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF12JBR110.pdf2.RSMF12JBR110.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF12JBR110
Številka dela RSMF12JBR110 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.11 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1276634 pcs Podatkovni list 1.RSMF12JBR110.pdf2.RSMF12JBR110.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija RSMF Odpornost 110 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 1/2 0.11 5% A