RSMF12JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT100K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF12JT100K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF12JT100K.pdf2.RSMF12JT100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF12JT100K
Številka dela RSMF12JT100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4917394 pcs Podatkovni list 1.RSMF12JT100K.pdf2.RSMF12JT100K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija RSMF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 1/2 100K 5% R