RSMF12JTR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JTR240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF12JTR240
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.24 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF12JTR240.pdf2.RSMF12JTR240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF12JTR240
Številka dela RSMF12JTR240 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.24 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2013102 pcs Podatkovni list 1.RSMF12JTR240.pdf2.RSMF12JTR240.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija RSMF Odpornost 240 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 1/2 0.24 5% R
RSM 1/2 0.24 5% R-ND