RSMF1FT73R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT73R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF1FT73R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF1FT73R2.pdf2.RSMF1FT73R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF1FT73R2
Številka dela RSMF1FT73R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1674044 pcs Podatkovni list 1.RSMF1FT73R2.pdf2.RSMF1FT73R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSMF Odpornost 73.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 1 73.2 1% R
RSM 1 73.2 1% R-ND