RSMF1JB12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB12R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF1JB12R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 12 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF1JB12R0.pdf2.RSMF1JB12R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF1JB12R0
Številka dela RSMF1JB12R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2188038 pcs Podatkovni list 1.RSMF1JB12R0.pdf2.RSMF1JB12R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSMF Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 1 12 5% A
RSM 1 12 5% A-ND