RSMF1JB22K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB22K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF1JB22K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 22K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF1JB22K0.pdf2.RSMF1JB22K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF1JB22K0
Številka dela RSMF1JB22K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2039027 pcs Podatkovni list 1.RSMF1JB22K0.pdf2.RSMF1JB22K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSMF Odpornost 22 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 1 22K 5% A