RSMF2FT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT10K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2FT10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2FT10K0.pdf2.RSMF2FT10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2FT10K0
Številka dela RSMF2FT10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1126836 pcs Podatkovni list 1.RSMF2FT10K0.pdf2.RSMF2FT10K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 2 10K 1% R