RSMF2FT1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT1K50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2FT1K50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.5K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2FT1K50.pdf2.RSMF2FT1K50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2FT1K50
Številka dela RSMF2FT1K50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1091856 pcs Podatkovni list 1.RSMF2FT1K50.pdf2.RSMF2FT1K50.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 1.5K 1% R