RSMF2GT120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2GT120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2GT120R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120 OHM 2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2GT120R.pdf2.RSMF2GT120R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2GT120R
Številka dela RSMF2GT120R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1312053 pcs Podatkovni list 1.RSMF2GT120R.pdf2.RSMF2GT120R.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 120 2% R