RSMF2JA180K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JA180K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JA180K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 180K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JA180K.pdf2.RSMF2JA180K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JA180K
Številka dela RSMF2JA180K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1826530 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JA180K.pdf2.RSMF2JA180K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 180 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 180 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film