RSMF2JA75K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JA75K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JA75K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JA75K0.pdf2.RSMF2JA75K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JA75K0
Številka dela RSMF2JA75K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1969215 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JA75K0.pdf2.RSMF2JA75K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 75 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 75 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film