RSMF2JBR470
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JBR470 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JBR470
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JBR470.pdf2.RSMF2JBR470.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JBR470
Številka dela RSMF2JBR470 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1776110 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JBR470.pdf2.RSMF2JBR470.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 0.47 5% A