RSMF2JT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT2R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JT2R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JT2R70.pdf2.RSMF2JT2R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JT2R70
Številka dela RSMF2JT2R70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1894159 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JT2R70.pdf2.RSMF2JT2R70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 2.7 5% R