RSMF2JT4K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT4K30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JT4K30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.3K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JT4K30.pdf2.RSMF2JT4K30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JT4K30
Številka dela RSMF2JT4K30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.3K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2546485 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JT4K30.pdf2.RSMF2JT4K30.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 4.3 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 4.3K 5% R