RSMF2JT560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT560R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JT560R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 560 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JT560R.pdf2.RSMF2JT560R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JT560R
Številka dela RSMF2JT560R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2051216 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JT560R.pdf2.RSMF2JT560R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 2 560 5% R