RSMF2JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT910R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JT910R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 910 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JT910R.pdf2.RSMF2JT910R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JT910R
Številka dela RSMF2JT910R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 910 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2100372 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JT910R.pdf2.RSMF2JT910R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSMF2910JRTR
RSMF2910JRTR-ND
RSMF2JT910RTR
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 910 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film