RSMF3FB3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FB3R30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3FB3R30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.3 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3FB3R30.pdf2.RSMF3FB3R30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3FB3R30
Številka dela RSMF3FB3R30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 582205 pcs Podatkovni list 1.RSMF3FB3R30.pdf2.RSMF3FB3R30.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 3.3 1% A