RSMF3FT15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT15R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3FT15R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 15 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3FT15R0.pdf2.RSMF3FT15R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3FT15R0
Številka dela RSMF3FT15R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 15 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 516065 pcs Podatkovni list 1.RSMF3FT15R0.pdf2.RSMF3FT15R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 15 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film