RSMF3JB1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB1R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB1R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.2 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB1R20.pdf2.RSMF3JB1R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB1R20
Številka dela RSMF3JB1R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.2 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 765213 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB1R20.pdf2.RSMF3JB1R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 1.2 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 1.2 5% A