RSMF3JB240R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB240R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB240R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 240 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB240R.pdf2.RSMF3JB240R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB240R
Številka dela RSMF3JB240R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 240 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 954943 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB240R.pdf2.RSMF3JB240R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 240 5% A
RSM32405%A
RSM32405%A-ND
RSM3240JA
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 240 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film