RSMF3JBR220
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JBR220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JBR220
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JBR220.pdf2.RSMF3JBR220.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JBR220
Številka dela RSMF3JBR220 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 610759 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JBR220.pdf2.RSMF3JBR220.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 0.22 5% A