RSMF3JTR390
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JTR390 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JTR390
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.39 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JTR390.pdf2.RSMF3JTR390.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JTR390
Številka dela RSMF3JTR390 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.39 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 945480 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JTR390.pdf2.RSMF3JTR390.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 390 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 0.39 5% R