RSMF5FT59K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5FT59K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF5FT59K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 59K OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF5FT59K0.pdf2.RSMF5FT59K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF5FT59K0
Številka dela RSMF5FT59K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 59K OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183512 pcs Podatkovni list 1.RSMF5FT59K0.pdf2.RSMF5FT59K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSMF Odpornost 59 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 59 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film