RSMF5JB18R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF5JB18R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF5JB18R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 18 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF5JB18R0
Številka dela RSMF5JB18R0 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 280134 pcs Podatkovni list 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 5W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Serija RSMF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RSMF5JB18R0 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 18 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Oxide Film
Bandwidth 18
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSMF5JB150K
RSMF5JB150K
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 150K OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 220302 pcs
Prenesi: RSMF5JB150K.pdf
RFQ
RSMF5JB18R0
RSMF5JB18R0
Opis: RES 18 OHM 5W 5% AXIAL