RSPF2JT33K0
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2JT33K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2JT33K0.pdf2.RSPF2JT33K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2JT33K0
Številka dela RSPF2JT33K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1277428 pcs Podatkovni list 1.RSPF2JT33K0.pdf2.RSPF2JT33K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 33 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 33 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film