RSPF3JA18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSPF3JA18R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 18 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF3JA18R0.pdf2.RSPF3JA18R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF3JA18R0
Številka dela RSPF3JA18R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 18 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 426285 pcs Podatkovni list 1.RSPF3JA18R0.pdf2.RSPF3JA18R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSPF Odpornost 18 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF 3 18 5% T