RVC1206FT10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206FT10M0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC1206FT10M0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10M OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RVC1206FT10M0.pdf2.RVC1206FT10M0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RVC1206FT10M0
Številka dela RVC1206FT10M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10M OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1136241 pcs Podatkovni list 1.RVC1206FT10M0.pdf2.RVC1206FT10M0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RVC Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RVC 1206 10M 1% R