RVC1206FT47K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC1206FT47K5
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47.5K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RVC1206FT47K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RVC1206FT47K5
Številka dela RVC1206FT47K5 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47.5K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1059703 pcs Podatkovni list RVC1206FT47K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RVC Odpornost 47.5 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film