SM2615FT191R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT191R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM2615FT191R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 191 OHM 1% 1W 2615
Podatkovni listi: 1.SM2615FT191R.pdf2.SM2615FT191R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM2615FT191R
Številka dela SM2615FT191R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 191 OHM 1% 1W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136787 pcs Podatkovni list 1.SM2615FT191R.pdf2.SM2615FT191R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2615 Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serija SM Odpornost 191 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2615 J-Lead Druga imena SM 1 191 1% R