SM2615JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615JT9R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM2615JT9R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 9.1 OHM 5% 1W 2615
Podatkovni listi: 1.SM2615JT9R10.pdf2.SM2615JT9R10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM2615JT9R10
Številka dela SM2615JT9R10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 9.1 OHM 5% 1W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150401 pcs Podatkovni list 1.SM2615JT9R10.pdf2.SM2615JT9R10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2615 Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serija SM Odpornost 9.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2615 J-Lead Druga imena SM 1 9.1 5% R
SM19.15%R
SM19.15%R-ND
SM19.1JR
SM19.1JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.155" (3.94mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 9.1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound