SM4124FT93R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT93R1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM4124FT93R1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 93.1 OHM 1% 2W 4124
Podatkovni listi: 1.SM4124FT93R1.pdf2.SM4124FT93R1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM4124FT93R1
Številka dela SM4124FT93R1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 93.1 OHM 1% 2W 4124 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184231 pcs Podatkovni list 1.SM4124FT93R1.pdf2.SM4124FT93R1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4124 Velikost / dimenzija 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serija SM Odpornost 93.1 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4124 J-Lead Druga imena SM 2 93.1 1% R