SM4124FTR182
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR182 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM4124FTR182
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.182 OHM 1% 2W 4124
Podatkovni listi: 1.SM4124FTR182.pdf2.SM4124FTR182.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM4124FTR182
Številka dela SM4124FTR182 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.182 OHM 1% 2W 4124 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138124 pcs Podatkovni list 1.SM4124FTR182.pdf2.SM4124FTR182.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4124 Velikost / dimenzija 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serija SM Odpornost 182 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4124 J-Lead Druga imena SM 2 0.182 1% R