SM6227FTR576
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FTR576 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM6227FTR576
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.576 OHM 1% 3W 6227
Podatkovni listi: 1.SM6227FTR576.pdf2.SM6227FTR576.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM6227FTR576
Številka dela SM6227FTR576 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.576 OHM 1% 3W 6227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89144 pcs Podatkovni list 1.SM6227FTR576.pdf2.SM6227FTR576.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6227 Velikost / dimenzija 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Serija SM Odpornost 576 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6227 J-Lead Druga imena SM 3 0.576 1% R