SP3AJT56R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SP3AJT56R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP3AJT56R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES FUSE 56 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.SP3AJT56R0.pdf2.SP3AJT56R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP3AJT56R0
Številka dela SP3AJT56R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES FUSE 56 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277125 pcs Podatkovni list 1.SP3AJT56R0.pdf2.SP3AJT56R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Serija SP Odpornost 56 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Fusible, Safety
Stopnja napak - natančen opis 56 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound