WCB5FBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCB5FBR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WCB5FBR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 5W 0.2 OHM 1%
Podatkovni listi: 1.WCB5FBR200.pdf2.WCB5FBR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WCB5FBR200
Številka dela WCB5FBR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 5W 0.2 OHM 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101112 pcs Podatkovni list 1.WCB5FBR200.pdf2.WCB5FBR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija WCB Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WCB 5 0.2 1% B