WRF1JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WRF1JT110R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 1W 110 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF1JT110R.pdf2.WRF1JT110R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF1JT110R
Številka dela WRF1JT110R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 1W 110 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4529 pcs Podatkovni list 1.WRF1JT110R.pdf2.WRF1JT110R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Serija WRF Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WRF 1 110 5% R