WRF2JBR560
pregled izdelka
Številka dela: WRF2JBR560
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 2W 0.56 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF2JBR560.pdf2.WRF2JBR560.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF2JBR560
Številka dela WRF2JBR560 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 2W 0.56 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5156 pcs Podatkovni list 1.WRF2JBR560.pdf2.WRF2JBR560.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serija WRF Odpornost 560 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WRF 2 0.56 5% A