WW10JT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JT680R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW10JT680R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 680 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW10JT680R.pdf2.WW10JT680R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW10JT680R
Številka dela WW10JT680R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 680 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84013 pcs Podatkovni list 1.WW10JT680R.pdf2.WW10JT680R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija WW Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 680 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound