WW12FB13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FB13R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW12FB13R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 13 OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW12FB13R0.pdf2.WW12FB13R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW12FB13R0
Številka dela WW12FB13R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 13 OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180766 pcs Podatkovni list 1.WW12FB13R0.pdf2.WW12FB13R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serija WW Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW H 13 1% B
WWH131%B
WWH131%B-ND
WWH13FB
WWH13FB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 13 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound