WW12FT2R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT2R80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW12FT2R80
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.8 OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW12FT2R80.pdf2.WW12FT2R80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW12FT2R80
Številka dela WW12FT2R80 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.8 OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203200 pcs Podatkovni list 1.WW12FT2R80.pdf2.WW12FT2R80.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serija WW Odpornost 2.8 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW H 2.8 1% R
WWH2.81%R
WWH2.81%R-ND
WWH2.8FR
WWH2.8FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 2.8 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound