WW12JTR560
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JTR560 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW12JTR560
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.56 OHM 0.4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW12JTR560.pdf2.WW12JTR560.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW12JTR560
Številka dela WW12JTR560 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.56 OHM 0.4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181926 pcs Podatkovni list 1.WW12JTR560.pdf2.WW12JTR560.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serija WW Odpornost 560 mOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW H 0.56 5% R