WW1FT35R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT35R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW1FT35R7
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 35.7 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW1FT35R7.pdf2.WW1FT35R7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW1FT35R7
Številka dela WW1FT35R7 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 35.7 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265680 pcs Podatkovni list 1.WW1FT35R7.pdf2.WW1FT35R7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Odpornost 35.7 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 1 35.7 1% R