WW1JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT36R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW1JT36R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 36 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW1JT36R0.pdf2.WW1JT36R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW1JT36R0
Številka dela WW1JT36R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 36 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 278809 pcs Podatkovni list 1.WW1JT36R0.pdf2.WW1JT36R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Odpornost 36 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 1 36 5% R
WW1365%R
WW1365%R-ND
WW136JR
WW136JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 36 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound