WW1JT6R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT6R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW1JT6R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 6.2 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW1JT6R20.pdf2.WW1JT6R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW1JT6R20
Številka dela WW1JT6R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.2 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 261532 pcs Podatkovni list 1.WW1JT6R20.pdf2.WW1JT6R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 1 6.2 5% R
WW16.25%R
WW16.25%R-ND
WW16.2JR
WW16.2JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 6.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound