WW2JFT5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JFT5R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JFT5R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JFT5R00.pdf2.WW2JFT5R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JFT5R00
Številka dela WW2JFT5R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242027 pcs Podatkovni list 1.WW2JFT5R00.pdf2.WW2JFT5R00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 5 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 5 1% R
WW251%R
WW251%R-ND
WW25FR
WW25FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 5 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound