WW3AJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AJT100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3AJT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3AJT100R.pdf2.WW3AJT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW3AJT100R
Številka dela WW3AJT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235554 pcs Podatkovni list 1.WW3AJT100R.pdf2.WW3AJT100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound