WW3FT2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT2R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3FT2R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3FT2R00.pdf2.WW3FT2R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW3FT2R00
Številka dela WW3FT2R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 295771 pcs Podatkovni list 1.WW3FT2R00.pdf2.WW3FT2R00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 3 2 1% R
WW32FRTR
WW32FRTR-ND
WW3FT2R00TR
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 2 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound